” KOBIECE ŚRODY ” W C.S SEMIRAMIDA !

Już od 9 maja br w naszym Centrum NOWOŚĆ ! Kobiece środy czyli wspólne treningi na siłowni dla Pań pod czujnym okiem trenera C.S Semiramida, który po pierwsze pokaże jak poprawnie wykonywać ćwiczenia oraz po drugie jak dzięki intensywnemu treningowi cardio nastawionemu na efekt „brazylijskich pośladków” osiągnąć rezultaty jeszcze przed latem.

LETNIE ZGRUPOWANIE C. S SEMIRAMIDA KONINKI 2018!

 ZGRUPOWANIE LETNIE  K.S SEMIRAMIDA  KONINKI 12.07.2018 – 22.07.2018

Drodzy klubowicze zgrupowanie LETNIE  C.S Semiramida jest organizowane w Trzech blokach tematycznych. Blok sportów walki , blok akrobatyki sportowej/gimnastyki artystycznej i blok tańca nowoczesnego . Termin naszego zgrupowania to początek LIPCA  CZYLI 12.07.2018  do 22.07.2018 r. ! Trzy  bloki tematyczne będą jednocześnie realizowały swój zaplanowany program w wspaniałym Ośrodku  „ WILLA TRAM”  Koninki  Poręb Wielka w samym sercu Gorców  http://willa-tram.com.pl/

Celem zgrupowania dla sekcji sportów walki jest  nauka i doskonalenie dalszych  umiejętności  technicznych z zakresu kickboxingu i boksu , poprawy wydolności ogólnej , planowania i realizowania taktyk związanych z walkami . Miejsce noclegu i zajęć :  „Willa Tram ”  boisko orlik oraz hala szkolna w Koninkach.Kadra trenerska : Cezary Rzepnicki , Dariusz Piekutowski , Damian Szafran , Marcin Strauch  i inni.

Celem zgrupowania dla sekcji akrobatyki sportowej/gimnastyki artystycznej jest trening akrobatyczny / gimnastyczny wraz z realizacją wszelkich elementów niezbędnych do  startów na zawodach  urozmaicony  dodatkowymi atrakcjami w czasie wolnym od zajęć.Miejsce noclegu i zajęć: „Willa Tram ”  boisko orlik oraz hala szkolna w Koninkach. Kadra trenerska : Trener Adam , Oskar , Róża i inni.

Celem zgrupowania dla sekcji tańca nowoczesnego  są treningi związane z różnorodnością choreografii w występach sola jak i grupowych . Wzmocnieniu ciała , poprawie gibkości koordynacji i siły .Miejsce noclegu i zajęć: „Willa Tram ”  boisko orlik oraz hala szkolna w Koninkach. Kadra trenerska : Trener Adam , Oskar , Róża , Sylwia  i inni.

Cena: 980 zł za cały pobyt z pełnym wyżywieniem , salami treningowymi , opieką trenerską , medyczną .

⃰ podane ceny nie obejmują dojazdu do  „Willy Tram”  w Koninkach  oraz  powrotu   (koszt autobusu w obie strony zgodnie z ustaleniami  wspólnie wybranego  przewoźnika).

* wydatków na własne potrzeby oraz dodatkowych  atrakcji nie umieszczonych w harmonogramie zgrupowania letniego klubu.

Szczegółowy harmonogram  zajęć,  rozmieszczenia oraz planu treningowego  zostanie przedstawiony przed wyjazdem.

Proszę o dokonywanie zapisów na listy i obowiązkową wpłatę zaliczki w kwocie: 50 % ceny zgrupowania najpóźniej do dnia: 30.04.2018r.

Po 30.04.2018 r. zaliczka nie będzie mogła być zwrócona, gdyż zostanie przekazana po podpisaniu umowy właścicielowi Willy Tram . Jednocześnie tego dnia zostaje obligatoryjnie zamknięta lista zapisów na Zgrupowanie Letnie Klubu.  

Raty:

1 -50% ceny do dnia  30.04.2018 r.

2- 50% ceny do dnia 4.06.2018 r.

Podane ceny są  tylko dla członków klubu K.S. Semiramida (UWAGA!  członkowie  którzy są aktywnymi  i swą aktywność wykazują w ciągu ostatnich 6 miesięcy).

Cena dla osób nie będących członkami  Klubu Sportowego Semiramida  wynosi: 1200 zł.

Zapraszamy serdecznie do wspólnego wyjazdu K.S Semiramida tym razem w nasze piękne góry.

Z pozdrowieniami:

Cezary Rzepnicki

MIKOŁAJKI W SEMIRAMIDZIE !

Drodzy Klubowicze !
dzieci , rodzice , babcie , dziadkowie …
Zapraszamy serdecznie 8 grudnia 2017 o godz. 16.30 do Domu Polonii ! WSTĘP WOLNY członkowie Klubu i Centrum
MIKOŁAJKI W SEMIRAMIDZIE !
W tym dniu będzie … ! Może nie będziemy zdradzać Emotikon smile:-)
Zapisy w recepcji klubu !!! do dnia 5 grudnia br.
Mile widziane będą zabrane przekąski za co dziękujemy.

Jesienno – zimowy zjazd cenowy

DLACZEGO WARTO ĆWICZYĆ NA TRAMPOLINIE?

  • skakanie to dobry trening kondycyjny – usprawnia krążenie, *pomaga w pracy układu sercowo-naczyniowego i dotlenia;
  • to dobra forma aktywności dla osób odchudzających się, ponieważ przyspiesza przemianę materii, stymuluje procesy trawienne i przyczynia się do uwalniania toksyn z organizmu;
  • wzmacnia mięśnie całego ciała i pomaga w kształtowaniu sylwetki;
  • zwiększa gibkość i koordynację ruchową;
  • sprawia dużo radości, zmniejsza poziom stresu i odpręża