KONKURS , KONKURS i KONKURS ! – w C.S. Semiramida

Uwaga !
Rozstrzygnięcie konkursu z dn. 21.09
Nagrody główne otrzymują:
-Karnet na siłownie open „Damian D -czyk”
-Masaż całego ciała „Anna P-cka”

Nagrody dodatkowe:
– Odżywka BCAA „Grzegorz Ch-ski ”
– Siłownia 4 wejścia „Bogumiła G-SKA”
– Siłownia 4 wejścia „Joanna G-ska”
– Siłownia 4 wejścia „Sylwia Z-ka ”
– Siłownia 4 wejścia ” Taki Typ”

Uwaga !
Z racji na duże zainteresowanie wcześniejszym konkursem mamy dla was prezent !
Pierwsze pięć osób które zgłosi się do nas z hasłem : ” CZAS NA TRENING ”
Otrzyma 30% zniżki na karnet open siłownia !!
Promocja obowiązuje do końca tygodnia ( 08.10.2017 )! 
ZAPRASZAMY

IV Mateuszowy Charytatywny Maraton ZUMBY zakończony !

Za nami IV Mateuszowy Charytatywny Maraton Zumby, zorganizowany po raz kolejny przez Centrum Sportowe Semiramida Cezary Rzepnicki , Pułtuską Gazetę Powiatową oraz Zespół Szkół nr 2, przy wsparciu Burmistrza Miasta Pułtusk, w ramach XX Dni Patrona Miasta św. Mateusza. W piątkowy wieczór, 22 września, w hali sportowej na Popławach, przez ponad dwie godziny, zabawę poprowadziła piątka znakomitych instruktorów Zumba Fitness – Kasia Gnich i Stefan Jakóbczyk z Warszawy, Joanna Zglec z Wyszkowa, Sandra Kowalska z Serocka oraz Ewelina Szemplińska z Dzierżenina. Wszystkich przybyłych na charytatywną Zumbę powitała zastępca Burmistrza Róża Krasucka oraz wicedyrektor ZS nr 2 Halina Grzesiak, dziękuję zarazem za zebrane przybory szkolne, które będą służyły dzieciakom w szkolnej świetlicy.

Więcej zdjęć na:  http://www.pultusk24.pl/content/view/11541/1/

JOGA RUSZYŁA !

Joga także wystartowała , dnia 05 września br po Dniu Otwarty zostały ustalone treningi JOGI . Odbywać będą się w każdą środę w nowej sali o godz. 18.30 w Centrum Sportowym ul. Chabrowa 6 w Pułtusku . Zapraszamy serdecznie wraz z Panią Trener Gosią na chwilę całkowitej harmonii ciała i umysłu.

 

Zumba Ruszyła !!!

Zumba jak zawsze ruszyła z wielkim hukiem !. Zaczęliśmy 4 września br  Dniem Otwartym. Odwiedziło nas wiele oj wiele osób . Dziękujemy Wam za tak wspaniałą atmosferę i energię podczas zajęć . Zapraszamy serdecznie w każdy poniedziałek i środę o godz. 20.00 do SALI LUTNIA . Sali ze 100 letnimi  tradycjami w Centrum Pułtuska .

Tego nie da się opowiedzieć to trzeba przeżyć 🙂

DNI OTWARTE ZAJĘĆ : ZUMBA , TRAMPOLINY , JOGA , SIŁOWNIA , TRENING FBW !

Zapraszamy serdecznie na Dni otwarte zajęć jakie oferujemy Państwu w C.S Semiramida Cezary Rzepnicki.

Dnia 4 września godz. 20.00 zapraszamy na ZUMBĘ – SALA LUTNIA !
Dnia 5 września godz. 19.00 zapraszamy na JOGĘ – C.S Semiramida !
Dnia 6 września godz. 19.00 zapraszamy na TRAMPOLINY – SALA LUTNIA !
Dnia 9 i 10 września od godz. 8.00-15.00 na SIŁOWNIĘ oraz zajęcia OBWODOWE które będą realizowane w godzinach 1 blok od 10.30-11.00 i 2 blok od 13.30-14.00 – C.S Semiramida !

TURNIEJ BUBLE FOOTBALL

Dnia 24.06.2017 Semiramida wspólnie z MOSiR oraz Urzędem Miasta w Pułtusku zorganizowała  3  TURNIEJ BUBLE FOOTBALL. Do  rozgrywek zgłosiło się cztery drużyny : KPP Pułtusk, K.S Semiramida, MOSiR oraz Urząd Miejski w Pułtusku. Rozgrywki polegały na meczu dwa razy po 5 min każdy z każdym. Jak zawsze śmiechu i wspaniałej zabawy  co nie miara! Doping swoich drużyn i szereg podpowiedzi co zrobić aby trafić do bramki, a w tym roku było trudniej ponieważ cały turniej rozgrywany był na plaży miejskiej w Pułtusku . I tak zwycięzcami została drużyna z KPP w Pułtusku, która już kolejny raz  nie jest pokonana, drugie miejsce zajmuje K.S Semiramida, trzecie MOSiR w Pułtusku a czwarte Urząd Miejski w Pułtusku. Wszystkim gorąco dziękuję w swoim  imieniu za przybycie i wspólną zabawę, bo to przecież o to chodzi.

SAUNA

SAUNA

W naszej saunie oferujemy Państwu:

 • Nowość -podświetlaną osłonę pieca z kryształkami soli himalajskiej (jonizacja)
 • Nawilżacz „serce sauny” czyli tubę z umieszczoną na szczycie miseczką z kamykami, do której wlewamy olejki aromatyczne lub wsypujemy zioła lub kryształki soli himalajskiej.Gorące kamienie sprawiąją, iż parowanie wody w tubie wydobędzie aromaty z miseczki i nawilży kabinę sauny.

Proponujemy Państwu „kąpiel” w saunie z użyciem aromatycznych olejków, które otrzymujecie GRATIS!

Sauna to pomieszczenie, w którym panuje wysoka temperatura i wysoka lub niska wilgotność (w zależności od rodzaju sauny), w którym spędza się od kilku do kilkudziesięciu minut. Pobyt w saunie ma własności poprawiające krążenie. Po pobycie w saunie bierze się zwykle kąpiel w chłodnej wodzie. Sauna najpopularniejsza jest w Finlandii, Estonii, Łotwie, Litwie, a także w Rosji, odgrywa w tych krajach ważną rolę społeczną. Sauny były budowane przez ludy fińskie (przodków m.in. dzisiejszych Finów i Estończyków) od niepamiętnych czasów.

WSKAZANIA:

 • Przewlekłe choroby takie jak: napięcie mięśni grzbietu, przewlekłe reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa.
 • Obturacyjne choroby płuc: astma oskrzelowa, przewlekłe zapalenie oskrzeli, przewlekła obturacyjna choroba płuc.
 • Choroby kardiologiczne: nadciśnienie w I i II stadium (nieustalone), niedrożność tętnic obwodowych (I i II stopień wg Fontaine), dusznica bolesna naczynioruchowa, zawał serca (nie wcześniej jak 6 miesięcy po incydencie).
 • Ogólne wskazania: dla poprawy wydolności (podnosi wydolność w sportach wytrzymałościowych[5]) i ogólnego stanu zdrowia, jako środek hartujący przy obniżonej odporności.
 • Anoreksja.
 • Bóle reumatyczne, ale nie neuropatyczne.

PRZECIWSKAZANIA:

 • Reumatoidalne: w ostrym stanie reumatycznym.
 • Pulmonologiczne – infekcje: przeziębienie, gruźlica, ostry stan astmatyczny.
 • Kardiologiczne: niewydolność serca, krążenia i wieńcowa ze stenokardią spoczynkową, niedawno przebyty zawał mięśnia sercowego oraz inne choroby serca i nadciśnienie (najlepiej korzystać po konsultacji z lekarzem).
 • Inne: ciąża, ostre stany zapalne, wrzody, guzy, ogniska zakażenia (np. przy bólu zęba), choroby weneryczne, padaczka, jaskra, stulejka, impotencja, daltonizm i inne (wskazana jest konsultacja z lekarzem). Korzystanie z sauny nie jest jednak przeciwwskazane u większości osób z chorobą niedokrwienną serca.