Aerobik (TBC-total body condition)– ćwiczenia aerobowe, trening kompleksowy przy muzyce o zwiększonej intensywności połączony z ćwiczeniami wzmacniającymi i kształtującymi. Jego głównym celem jest spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, poprawa kondycji i wydolności organizmu a także wyrzeźbienie sylwetki. Ćwiczenia inspirowane są i łączą różnorodne nowoczesne formy gimnastyki – fitness tj. ABS ,cardio pump, pilates i streaching. Systematyczne treningi pozwalają zrzucić zbędne kilogramy, poprawić wydolność organizmu i ukształtować sylwetkę. Intensywne ćwiczenia przy muzyce przede wszystkim jednak znacznie podnoszą poziom endorfin czyli hormonów szczęścia.

Aerobik Power (TBC Power) – ćwiczenia aerobowe, trening kompleksowy, niezwykle dynamiczny, z wielką dawką energii. Dla osób lubiących wycisnąć z siebie „siódme poty”. Trening ma charakter ogólnorozwojowy a jednocześnie poprzez utrzymanie pracy cardio przez większą część zajęć wpływa korzystnie na spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacnia układ oddechowy. W drugiej części instruktor kładzie duży nacisk na wyrzeźbienie pośladków i brzucha! Wykorzystywanie podczas zajęć różnorodnych przyborów (hantle, gumy itp.) podnosi efektywność a jednocześnie sprawia, że zajęcia są urozmaicone i ciekawe. Skóra staje się lepiej ukrwiona i napięta, dlatego ćwiczenia pomagają walczyć z rozstępami i cellulitem. TBC jest świetną formą sportu dla kobiet, które chcą wrócić do formy po porodzie. Zajęcia TBC powodują rozciągnięcie mięśni, w efekcie wysmuklenie całej sylwetki.

Fitt ball (zajęcia z piłkami)– bijące rekordy popularności zajęcia z wykorzystaniem dużych piłek rehabilitacyjnych, w umiarkowanym tempie. Celem zajęć jest wzmocnienie wszystkich partii mięśniowych, poprawa koordynacji i wytrzymałości organizmu oraz kształcenie postawy. Trening ten może być świetnym uzupełnieniem zajęć „zrelaksuj kręgosłup”.

Zrelaksuj kręgosłup – to spokojne ćwiczenia, których celem jest odciążenie, relaks i rozciągnięcie kręgosłupa. Szczególnie polecane dla osób, które z racji codziennych obowiązków długo pozostają w jednej pozycji (stojącej lub siedzącej), pracujących za biurkiem, przy komputerze, które pragną odciążyć kręgosłup i nauczyć się w sposób świadomy zapobiegać dolegliwościom związanym z przeciążeniem i nadmierną eksploatacją poszczególnych odcinków kręgosłupa.

Interwał– czyli 60 min. treningu TBC o charakterze wzmacniającym połączonym z prostymi ćwiczeniami choreograficznymi. Zajęcia prowadzone są w zmiennym tempie, ale umiarkowanym, poprawiające wydolność organizmu, siłę i jakość mięśni, oraz wspomagające proces spalania tkanki tłuszczowej. W 60 min. zajęć mieści się 10min. rozgrzewka złożona z urozmaiconych ćwiczeń gimnastycznych w pozycji stojącej, następnie ok. 20 min. ćwiczeń opartych o układy choreograficzne, kolejno ok.20 min. zestawu ćwiczeń na mięśnie brzucha, pośladków, ud, ramion przy wykorzystaniu mat oraz ciężarków i na koniec ok.10 min. stretchingu czyli zestawu ćwiczeń rozluźniająco-rozciągających wszystkie grupy mięśniowe. Poziom: zajęcia w tempie umiarkowanym odpowiednie dla wszystkich, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Zumba– to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i fitnessu. Zumba jest innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo , długo poza zajęciami.

Przyłącz się do doskonałej zabawy!!!

Zajęcia prowadzi licencjonowany instruktor Zumby i członek ZIN (Zumba Instructor Network)