NOWA SIŁOWNIA W PUŁTUSKU!
Zapraszamy do siłowni w Centrum Sportowym Semiramida dla kobiet i mężczyzn. Do dyspozycji wysokiej jakości sprzęt, strefa cardio pod opieką wykwalifikowanych instruktorów.
Czynna od pon-pt w godz. od 8:00 – 22:00, sob-ndz od 8:00 – 15:00.
Karnety do nabycia tylko pod numerem telefonu 509-790-607 lub na miejscu.

Kulturystyka lub fitness czyli sporty pozwalające na uzyskanie upodobanej sylwetki są dziedzinami tylko dla wytrwałych. Znajdziesz u nas porady, informacje i plany treningowe dostosowane do najbardziej indywidualnych potrzeb: sporty siłowe, odżywki, suplementy, dieta, trening, odchudzanie i szeroko pojęty aktywny tryb życia. Mamy nadzieję, że nasze zaangażowanie i profesjonalizm uczynią Twój trening bardziej efektywnym.

Siłownia to sposób nie tylko by wypracować mięśnie, gdyż na siłowni można także skutecznie schudnąć. Niestety kulturystyka to nie łatwy orzech do zgryzienia. Nie jest łatwo by wyglądać jak kulturysta. Droga do godnych podziwu bicepsów jest długa, nie wystarczą do tego trzy wizyty na siłowni tygodniowo. Siłownia jest pełna maszyn, bądź ciężarów. Można precyzyjnie ćwiczyć poszczególne grupy mięśni samemu lub pod opieką trenera. Idąc pierwszy raz na siłownię powinno się powiedzieć trenerowi co chce się osiągnąć, czy schudnąć, czy rozbudować masę mięśniową, czy zwiększyć siłę. W zależności od efektu, który chcemy osiągnąć opracowujemy odpowiedni program treningowy, dostosowany do indywidualnych potrzeb, uzupełniony o porady dietetyka żywieniowego. Więcej o kadrze trenersko-instruktorskiej w dziale Trenerzy