Indywidualne zajęcia sportowe z trenerem, program treningowy opracowany specjalnie dla konkretnego klienta, dostosowany do jego indywidualnych cech i oczekiwań. Podczas zajęć trener czuwa nad poprawną techniką i bezpieczeństwem wykonywanych ćwiczeń. Celem zajęć jest zrzucenie zbędnych kilogramów, właściwe ukształtowanie sylwetki oraz poprawa kondycji fizycznej, a w przypadku treningu siłowego rozbudowa masy mięśniowej. Trener prowadzi zajęcia z jednym klientem, dwa lub trzy razy w tygodniu, przy współpracy dietetyka żywieniowego. Trener personalny, kontakt: 509 276 344.

Odchudzamy się, eksperymentujemy z dietami i suplementami, wyciskamy siódme poty na siłowni, a rezultaty nie zawsze są satysfakcjonujące. Szybki spadek motywacji, brak efektów, a w najgorszych wypadkach poważne kontuzje – wszystko to może nas spotkać, jeśli nie podejdziemy do sprawy profesjonalnie. Czy ratunkiem może okazać się trener osobisty? Ta profesja została spopularyzowana w ogromnej mierze dzięki gwiazdom i celebrytkom, które chwalą sobie współpracę z osobistymi trenerami. David Kirsch zadbał o sylwetki, m.in. Heidi Klum i Liv Tyler. Tracy Anderson pomaga w utrzymaniu formy Madonnie i Gwyneth Paltrow, a nienaganna figura Evy Longorii to ponoć zasługa innego trenera gwiazd Patricka Murphy’ego. I tak można by wymieniać jeszcze długo, wszak i polskie celebrytki, jak Anna Mucha czy Kasia Cichopek przyznają, że zbędne kilogramy traciły właśnie pod bacznym okiem osobistego trenera.

Może więc, zamiast wydawać pieniądze na drogie tabletki odchudzające, poradniki czy zabiegi, warto zdecydować się na pomoc profesjonalisty? Takie rozwiązanie pomaga nie tylko uniknąć poważnych błędów, ale i utrzymać wysoki poziom motywacji i staranności wykonywania ustalonego planu treningów. Zamiast eksperymentować ze sposobem odżywiania, suplementami, treningiem, dostajemy indywidualny program, który pozwala nam szybciej osiągnąć cel, jakim jest wymarzona sylwetka albo lepsza sprawność fizyczna. Bo trener osobisty nie ogranicza się jedynie do kilku wskazówek podczas ćwiczeń na siłowni. On sam nie tylko dobiera klientom odpowiedni rodzaj treningu, ale i udziela rad dotyczących diety i stylu życia. Jak wygląda jego współpraca z podopiecznym? „W praktyce klient zobowiązuje się do stawiania się w wyznaczonych godzinach na treningach oraz przestrzegania wskazówek dotyczących programu dietetycznego i ewentualnej suplementacji.” Współpracuję z najlepszymi fizjoterapeutami i masażystami a nasi klienci mają zapewnioną pełną opiekę i doradztwo w wyżej wymienionych dziedzinach. Często, gdy jest taka potrzeba, proponujemy usługi dodatkowe w postaci masaży lub zabiegów fizjoterapii.